מתחמים מסחריים

גודל הנכס
מ"ר0מ"ר10000

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

חיפה, בירת הצפון, היא העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל עם למעלה מ-290 אלף תושבים וגידול שנתי ממוצע של 0.6%. העיר חיפה משתרעת על פני שטח כולל של קרוב ל-64 אלף דונם, כאשר הטופוגרפיה של העיר נחשבת למגוונת והעיר משתרעת על פני אזורים מישורים לאורך החוף ועל שטחים נרחבים בשיפוליו של הר הכרמל ופסגתו.

חיפה נחשבת לעיר המעורבת הגדולה ביותר בישראל, כאשר לצד הרוב היהודי מתגוררים בעיר עברים מוסלמים ונוצרים וזאת לצד מיעוטים נוספים. כמו כן, חשוב לציין שבתחילת שנות ה-90 העיר קלטה את החלק היחסי הגדול ביותר של העולם מברית המועצות לשעבר, כאשר יוצאי חבר המדינות מהווים כיום רבע מאוכלוסיית העיר.

מסחר בחיפה

חיפה נחשבת לעיר מרכזית בישראל מבחינת התעשיות השונות הפועלות בתחומי העיר, וזאת בנוסף להיותה אחד ממרכזי הסחר הימי הגדולים בישראל. בנוסף, חיפה משמשת כמטרופולין ליותר מ-500 אלף תושבים ובתוכם כ-300 אלף תושבי העיר ועוד למעלה מ-200 אלף של תושבי ערי הקריות הסמוכים אליה. כפועל יוצא מכך, חיפה מאכלסת מאות אלפי מטרים רבועים של מבני תעשייה ומסחר הפרושים ממבואות העיר בדרום, דרך כל הרבעים בעיר ועד לאזור הצ’ק פוסט ומפרץ חיפה המהווה למעשה את אחד מאזורי התעשייה והמסחר הגדולים ביותר בישראל.

אחד ממרכזי התעשייה והמסחר הגדולים ביותר ביפה הוא פארק מתם הממוקם במבואות הדרומיים של העיר. מתחם זה משתרע על פני שטח כולל של 220 דונם והוא מאכלס למעלה מ-270 אלף מ”ר בנוי. בשטח הפארק פועלות למעלה מ-70 חברות הייטק ועסקים מובילים במשק הישראלי ומועסקים בו למעלה מ-11 אלף איש.

אזור מסחר ותעשייה גדול נוסף בחיפה פועל באזור הצ’ק פוסט ומרכזית המפרץ הנחשבת למרכז התחברותי הגדול ביותר בישראל. באזור זה פועלים מגוון רחב של אמצעי תחבורה ציבורית המשרתים את כלל תושבי מטרופולין חיפה וביניהם: רכבת ישראל, קווי מטרונית, אוטובוסים עירוניים ובינעירוניים ותשתית ייעודית להפעלת רכבלית ורכבת קלה בעתיד הקרוב. באזור זה תוכלו למצוא עשרות אלפי מ”ר של מבני תעשייה בחיפה להשכרה ומכירה.

מחפשים אחר נכסים מסחריים בחיפה? זה הזמן ל-KIK

KIK הינו לוח נדל”ן לעסקים המאפשר לכם להיחשף למגוון רחב של מבני תעשייה בחיפה להשכרה ומכירה וזאת לצד עשרות משרדים להשכרה/מכירה בחיפה וסביבתה. מאגר הנכסים המסחריים בלוח מתעדכן באופן דינמי ורציף והשימוש בו מתאפשר בין היתר באמצעות מנוע חיפוש פנימי המאפשר לכם להיחשף לכל סוגי הנכסים המסחריים הרלוונטיים עבורכם.

חנויות להשכרה חיפה והצפון

מחפשים חנויות להשכרה בחיפה והצפון עבור העסק שלכם? אתם ללא ספק נמצאים לקראת תהליך מרגש ומשמעותי שחשוב לתכנן אותו במלוא האחריות ולפעול בכובד ראש לפני שמחליטים באיזה נכס בוחרים, זאת מאחר והוא כרוך בלא מעט הוצאות נלוות מעבר לשכירות ותוך הבנה כי ככל הנראה אתם הולכים להשתקע בו לתקופה לא מבוטלת.

ברשותינו מבחר רחב של חנויות להשכרה בחיפה והצפון, ביניהם חנויות רבות הממוקמות באזורים אסטרטגיים ומבוקשים בסביבה זו, כמו בעיר התחתית, מפרץ חיפה, צ’ק פוסט, נשר, שכונות חדשות ועוד.

אותן החנויות להשכרה שאנו מציעים עבורכם נמצאות במרכזים מסחריים ובמתחמי קניות מבוקשים. אז נכון שכל הנכסים הללו מונחים מול העיניים שלכם בלוח הנדל”ן שלנו, אך עדיין יש צורל לעזור לכם לבחור את החנות המדויקת לצרכים ולתוכניות שלכם כך שבחירת החנות תהיה בדיוק כפי שדמיינתם אותה ואף מעבר לציפיות שלכם.

חנויות להשכרה בחיפה והצפון כנכסים מניבים

במידה ואתם מעוניינים ליהנות מדרך טובה לקבלת הכנסה נוספת, תוכלו לרכוש חנויות להשכרה בחיפה והצפון ולהנות מתשואות אופטימליות במינימום עבודה.
חנויות כנכסים מניבים יכולות להיות הזדמנות נהדרת עבורכם להרוויח ולהנות משקט כלכלי כאשר אתם משכירים את החנות שלכם ומקבלים בעבורם דמי שכירות.

חנויות להשכרה הן הזדמנות נהדרת להשקעה, וחשוב לדעת שלא רק השקעה בדירות היא הצעד האסטרטגי לרווח שקט, אלא כי השקעה בחנויות במיקומים אסטרטגיים יכולה להיות הדבר הכי נכון עבורכם.

ניתן להשכיר חנות במחיר גבוה יותר משל דירה באותו הגודל ובהשקעה לא גדולה ועדיין הנכס שלכם יהיה נחשק במיוחד הודות למיקום הנכון שתבחרו יחד עם המומחים שלנו, וכי השוכרים יודעים כי טמונה להם הזדמנות עסקית יקרה מפז ולכן יהיו מוכנים להשקיע את השכירות לטובת הפוטנציאל שלהם לצמוח כעסק.

אזור הצפון צומח ומתקדם מבחינת רמת החיים, כמות המשרדים והתעשייה המתפתחים בו ולכן חנויות להשכרה בחיפה והצפון הם צעד חכם ואסטרטגי עבורכם ותוכלו להנות מנכסים מניבים ומדמי שכירות גבוהים ביותר שתוכלו לקבל.

המומחים שלנו ישמחו לייעץ וללוות אתכם לאורך כל התהליך מאיתור חנויות להשכרה בחיפה והצפון ועד לרגע בו אתם נהנים מהנכס בכל דרך שתבחרו.
צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל עניין בדרך אל מציאת הנכס המדויק לצרכים שלכם.

 אז אם חיפשתם בגוגל, חניות להשכרה בחיפה, הגעתם למקום הנכון! KIK לוח נדל”ן לעסקים מספק פתרון מקצועי ויעיל למתווכים מסחריים ובעלי נכסים בשיווק נדל”ן

הרשמו לסוכן החכם

וקבלו עדכונים על הנכסים הכי חמים באיזור שלכם

דילוג לתוכן