גודל הנכס
מ"ר0מ"ר10000

חנויות בחיפה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

חיפה, העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, היא גם המטרופולין השני בגודלו וחשיבותו במדינה, וככזאת, העיר חיפה מאכלסת בשטחה מאות אלפי מטרים רבועים של שטחי מסחר ובתוכם מספר קניונים גדולים ורחבי ידיים ומספר מתחמי תעשייה גדולים שאחד מהם ממוקם באזור מרכזית המפרץ הנחשבת למרכז התחבורתי הגדול ביותר בישראל. כמו כן, פועלים בעיר עשרות מתחמי קניות אזוריים הממוקמים בכל אחת מהשכונות והרבעים של העיר וזאת לצד שדרות של חנויות החוצות את רחובותיה המרכזיים של חיפה.

חנויות בחיפה להשכרה ומכירה

בדומה לכל עיר גדולה ומרכזית אחרת בישראל, גם בחיפה תוכלו למצוא היצע גדול של חנויות בסדרי גודל שונים המיועדות למטרות השכרה ומכירה בכל רגע נתון. חנויות ביפה בין אם מדובר בנויות הממוקמות בתוך מבנים או מרכזים מסחריים ובין אם מדובר בחנויות רחוב, נועדו לצרכי הפעלת עסקים בכל תחומי החיים, כאשר ההיצע הגדול של חנויות בחיפה להשכרה ומכירה מאפשר לכם לבחור בקפידה את מיקומה וגודלה של החנות בהתאם לכל צרכי בית העסק.

חנויות רחוב בחיפה

העיר חיפה מתחלקת למספר רבעים המאוכלסים בשכונות מגורים בסדרי גודל שונים. בכל אחד מהרבעים ושכונות העיר, תוכלו למצוא מתחמי קניות אזוריים ושדרות של חנויות לאורך הרחובות הראשיים בשכונה. חנויות רחוב אלו משרתות מדי יום עשרות אלפי תושבים המתגוררים בתוך הרובע, וזאת לצד מאות עד אלפי עוברים ושבים הפוקדים את הרבעים השונים בעיר מדי יום. להלן מידע על אוכלוסיית הרבעים השונים בחיפה:

  • שכונות המגורים קריית חיים וקריית שמואל הצמודות לערי הקריות עם למעלה מ- 30 אלף תושבים
  • העיר התחתית חיפה עם למעלה מ- 11 אלף תושבים
  • רובע הכרמל עם למעלה מ- 45 אלף תושבים
  • רובע מערב העיר עם למעלה מ- 40 אלף תושבים
  • שכונת הדר עם למעלה מ- 37 אלף תושבים
  • שכונת נווה שאנן עם למעלה מ- 37 אלף תושבים
  • שכונת רמות נווה שאנן עם למעלה מ-19 אלף תושבים
  • שכונת רמות כרמל עם למעלה מ- 39 אלף תושבים

מחפשים אחר חנויות בחיפה להשכרה ומכירה? זה הזמן ל-KIK

אצלנו ב-KIK  לוח נדל”ן לעסקים, תוכלו למצוא את המאגר הגדול והמקיף ביותר ברשת של חנויות בחיפה להשכרה ומכירה. מאגר הנכסים המסחריים שלנו מתעדכן אופן דינמי ורציף והשימוש בו מתאפשר באמצעות מנוע חיפוש פנימי המאפשר לכם בין היתר להגדיר את גודל החנות הרצויה לכם למטרות השכרה או קנייה.

 

הרשמו לסוכן החכם

וקבלו עדכונים על הנכסים הכי חמים באיזור שלכם

דילוג לתוכן