גודל הנכס
מ"ר0מ"ר10000

חנויות בעכו

השכרה

השכרה

השכרה

עכו, המשתרעת על פני שטח כולל של 14,260 דונם, הוכרזה בשנת 2006 כיעד לאומי על ידי ממשלת ישראל ומאז ועד היום העיר מצויה בהליכי פיתוח שונים אשר נועדו לעודד השקעות, ליצור מקורות תעסוקתיים ואף לפתח את התיירות. בין השנים 2005 ל-2009 הוקמו ברחבי עכו למעלה מ-30 מפעלים חדשים, אשר הובילו לצמצום האבטלה בעיר אשר בשנת 2004 עמדה על 14.2% ואילו בתחילת 2009 על 8.6%. במהלך העשור השני של המאה ה-21 (למעט שנת קורונה), צומצמה עוד יותר האבטלה בעיר.

עכו השוכנת במישור החוף הצפוני, גובלת מדרום במפרץ עכו וממערב בים התיכון, כאשר מדרום למרכז העיר נמצא אזור התעשייה עכו דרום. העיר עכו שוכנת בצומת הכבישים הארציים: כביש 4 וכביש 85, כאשר התוואי החדש של כביש 4 עוקף כיום את העיר ממזרח, ואילו התוואי הישן של כביש 4 מסומן כיום ככביש 85 הידוע גם בשם כביש עכו צפות והוא עובר ברחוב בן עמי ומוביל לצומת עמיעד ולמעשה מקשר את עכו לכרמיאל, צפת ויישובים נוספים בסביבה.

אוכלוסיית העיר

עכו היא עיר מעורבת המורכבת מיהודים, מוסלמים ונוצרים, כאשר היהודים מהווים 67% מאוכלוסיית העיר, הערבים המוסלמים מהווים 25% ואילו הערבים הנוצרים מהווים 2.4%. בשנת 2008 אוכלוסיית העיר מנתה 46,100 תושבים ובתחילת העשור השני של המאה ה-21 אוכלוסיית העיר מנתה קרוב ל-50 אלף תושבים, כאשר קצב הגידול השנתי עומד בממוצע על 0.9%.

מסחר בעכו – חנויות להשכרה בעכו

מסחר בעכו מבוסס ברובו על עסקים מקומיים בכל ענפי השירות, המסחר והתעשייה, כאשר כחלק מהליכי הפיתוח של העיר מאז שנת 2004 ועד היום, הוקמו ברחבי העיר מספר מרכזי מסחר חדשים שהבולט שביניהם הוא קניון עזריאלי אשר הוקם בשנת 2011. כמו כן, בשנת 2006 רכשה קבוצת דלק נדל”ן את קניון עכו ותרמה לפיתוחו. למתמחי קניות אלו מתווסף אזור התעשייה עכו דרום ומתחמי המסחר השונים המצויים בשטח העיר העתיקה והרחובות המקיפים אותה. מבני תעשייה בעכו להשכרה ומכירה עומדים לרשותכם בעיקר באזור התעשייה המתפתח בדרום העיר.

מחפשים אחר נכסים מסחריים בצפון? זה הזמן ל-KIK

ב-KIK, לוח נדל”ן לעסקים, תוכלו למצוא מגוון רחב של מבני תעשייה להשכרה ומכירה בכל רחבי הצפון, לרבות, מבני תעשייה בעכו. מאגר הנכסים המסחריים ב-KIK מתעדכן באופן דינמי ותדיר ומאפשר לכם למצוא את הנכס המסחרי המותאם ביותר עבור פעילותכם העסקית. לצפייה בכל סוגי הנכסים המסחריים להשכרה או למכירה בעכו לחצו כאן

הרשמו לסוכן החכם

וקבלו עדכונים על הנכסים הכי חמים באיזור שלכם

דילוג לתוכן