משרדים להשכרה בקריות

גודל הנכס
מ"ר0מ"ר10000

משרדים להשכרה בקריות

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

הקריות היא הגדרה כוללת לקבוצת ערים הממוקמת בעמק זבולון לאורך חופי מפרץ חיפה ומצפון מזרח לחיפה, וביניהן: קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריות אתא, אליהן מתווספות קריית שמואל וקריית חיים שהן למעשה שתי שכונות מגורים גדולות השייכות לחיפה. ערי הקריות השונות נוסדו במהלך שנות ה-30 וה-40 של המאה החולפת ובתחילת המאה הנוכחית התחברו הערים השונות והפכו לגוש אורבאני אחד, כאשר כל אחת מהערים היא רשות מקומית בפני עצמה.

בקריות עוברים שני צירי דרך ראשיים, האחד, דרך עכו חיפה המהווה חלק מכביש 4 הארצי, והשני, ציר שדרות ורבורג – שדרות ירושלים, המקשר בין כביש 4 (דרך עכו חיפה) לבין כביש 22 הידוע בשם: כביש עוקף קריות. במקביל לכביש 4 עוברת גם מסילת הרכבת בין נהריה לחיפה עם תחנת עצירה בקרית מוצקין.

אוכלוסיית הקריות

בערי הקריות מתגוררים למעלה מ-200 אלף איש על פי החלוקה הבאה:

  • קריית ים עם למעלה מ-40 אלף תושבים
  • קריית מוצקין עם למעלה מ-45 אלף תושבים
  • קריית אתא עם למעלה מ-60 אלף תושבים
  • קריית ביאליק עם למעלה מ-40 אלף תושבים

וצמד השכונות קריית חיים וקריית שמואל עם יותר מ-20 אלף תושבים.

משרדים להשכרה בקריות

הגידול המואץ באוכלוסיית ערי הקריות במהלך העשורים האחרונים, הוביל להקמתן של שכונות מגורים חדשות ולהקמתם של מרכזי מסחר המאכלסים עשרות אלפי מטרים רבועים של משרדים בקריות. במקביל, מבני מגורים ישנים הממוקמים על צירי תנועה ראשיים המחברים בין ערי הקריות הפכו עם השנים למבני משרדים שבכל אחד מהם תוכלו למצוא משרד להשכרה בקריות בגודל כזה או אחר. משרדים בקריות מאוכלסים על ידי עסקים מקומיים שונים מכל תחומי המסחר והשירות, כאשר היקף העסקים הפועלים מתוך משרד להשכרה בקריות הולך וגדל בהתמדה במהלך העשורים האחרונים.

בכל אחת מערי הקריות, תוכלו למצוא משרד להשכרה, כאשר חלק מהמשרדים ממוקמים בתוך מבנה משרדים ייעודי או כחלק ממתחם מסחרי כזה או אחר, וחלק מהמשרדים ממוקמים בתוך מבני מגורים המצויים בעיקר לאורך צירי התנועה הראשיים החוצים את ערי הקריות.

מחפשים אחר משרד להשכרה בקריות ? זה הזמן ל- KIK

אצלנו ב-KIK, לוח נדל”ן לעסקים, תוכלו למצוא עשרות משרדים להשכרה ולמכירה באזור הקריות. לרשותכם, מנוע חיפוש פנימי המאפשר להגדיר בין היתר את גודל הנכס הרצוי לכם ולהיחשף לכל תוצאות החיפוש הרלוונטיות. מאגר הנכסים בלוח מתעדכן באופן דינמי ותדיר ומאפשר לכם למצוא את המשרד הבא שלכם בקריות במהירות.

קריית ביאליק, קריית אתא, קריית ים וקריית מוצקין הן יישובים שהוקמו מצפון לחיפה.
אליהן נהוג לצרף את קריית חיים וקריית שמואל, שאמנם נמצאות בשטח המוניציפלי של חיפה אך מזכירות את הקריות האחרות לא רק בקידומת, אלא גם בדינמיקה והאופי.
תנופת הפיתוח של חיפה והאזור הסובב אותה למטרופולין, שמהרבה בחינות מזכיר מאוד את הדינמיקה של המטרופולין של תל אביב וגוש דן, מפנה זרקור לעבר הקריות.
כמו שקרה בגוש דן גם המטרופולין של חיפה מתבסס על כמה וכמה מרכזים מבוזרים של מסחר ועסקים, וכמו שראינו את רמת גן או בת ים מטפחות ‘סיטי’ שמהווה מוקד משיכה לעסקים גדולים אפשר לראות מגמה דומה בחלק מהקריות.

הפועלים של היום עובדים בהייטק

אם בעבר הקריות היו בעיקר פרברים בהם התגוררו משפחות של פועלים שעבדו במפעלי התעשייה הכבדה והטקסטיל שהיו מפוזרים באזור חיפה, הרי שבשנים האחרונות ניתן להבחין שהחתך הדמוגרפי בהן משתנה ולאט-לאט הקריות הופכות לבית עבור עובדים מתחום ההייטק וחברות הטכנולוגיה שקמו באזור ומתרכזות בפארקים תעשייתיים שהוקמו ביישובי הצפון.
ההתעוררות הזו הזניקה הרבה מאוד פעילות עסקית ומסחרית מקומית בקריות עצמן: חברות הייטק קטנות, חברות שירותים וסחר והרבה מאוד בעלי מקצועות חופשיים שנותנים מענה לצרכים מגוונים של האוכלוסיה המקומית.
עבור כל אלו הכתובת למי שמחפש משרדים להשכרה בקריות היא:Kik.co.il.

הרשמו לסוכן החכם

וקבלו עדכונים על הנכסים הכי חמים באיזור שלכם

דילוג לתוכן