גודל הנכס
מ"ר0מ"ר10000

משרדים בחיפה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

השכרה

חיפה, העיר הגדולה ביותר בצפון והעיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, משמשת כמטרופולין אזורי ליותר מחצי מיליון איש, וביניהם כ-300 אלף תושבי חיפה ולמעלה מ-200 אלף תושבי ערי הקריות. כאחת מהערים הגדולות והחשובות ביותר בישראל, חיפה מהווה מרכז עסקים מוביל ובשטחה מצויים מאות אלפי מטרים רבועים של שטחי מסחר המיועדים לצרכי אכלוס משרדים בחיפה.

לב המטרופולין של חיפה של הנמל ורובע העסקים הפועל סביבו הכולל בתוכו את אזור העיר התחתית. במבואות הדרומיים של חיפה פועל פארק העסקים מת”ם המשתרע על פני שטח כולל של 220 דונם, כאשר מצפון מזרח למרכז העיר ממוקם אזור התעשייה של מפרץ חיפה הכולל בתוכו את מרכזית המפרץ הנחשבת למרכז התחברותי הגדול ביותר בישראל. שטחו הכולל של אזור התעשייה מפרץ חיפה מהווה 1/3 מהשטח המוניציפאלי של העיר.

ב-1 בדצמבר 2010 נחנך כביש 23 הידוע גם בשם כביש מנהרות הכרמל, המשלב בתוכו שתי מנהרות כפולות מתחת לרכס הכרמל. כביש זה נועד לחבר ולקשר בין מחלף חיפה דרום בכביש 2 לבין אזור הצ’ק פוסט ומפרץ חיפה, והוא קיצר באופן משמעותי את משך הנסיעה בין קצוות העיר, כאשר קיימת נקודת יציאה נוספת המובילה לאזור שכונת נווה שאנן.

מבני משרדים להשכרה בחיפה

ממבואותיה הדרומיים של חיפה, דרך העיר התחתית וכל אחד מהרבעים בעיר ועד למפרץ חיפה המקשר בין העיר חיפה ליתר ערי הקריות, תוכלו למצוא עשרות מתחמי עסקים שבכל אחד מהם מספר כזה או אחר של מטרים רבועים המיועדים לצרכי הפעלת משרדים בחיפה בכל תחום שירות, מסחר או תעשייה. ההיצע הגדול של שטחי המסחר המיועדים להפעלת משרדים בחיפה, מאפשר לכל אחד ואחת מאנשי העסקים שביניכם, לבחון את ההיצע בהתאם לכל אחד מהצרכים העסקיים הרלוונטיים לגביכם, החל מהמיקום המדויק של המשרד ודרכי הגישה אליו, דרך גודל המשרד ואופן חלוקתו ועד לרמת האבזור של המשרד והתשתיות הקיימות בו. לצד מבני המשרדים הקיימים בחיפה, תוכלו למצוא עוד עשרות אלפי מטרים רבועים של משרדים בקומות המסחר השונות בקניונים המובילים הפועלים בחיפה.

מחפשים אחר משרדים להשכרה בחיפה? זה הזמן ל-KIK

אצלנו ב-KIK, לוח נדל”ן לעסקים, תוכלו למצוא את המאגר המקיף והעדכני ביותר של נכסים מסחריים להשכרה או למכירה באזור הצפון. מאגר זה כולל בתוכו עשרות משרדים להשכרה ומכירה בחיפה בכל גודל אפשרי והוא מאפשר לכם להיחשף למשרדים הרלוונטיים באמצעות מנוע חיפוש פנימי לאיתור משרד להשכרה בחיפה על פי גודל.

משרדים להשכרה בחיפה

בעשור האחרון המניות של העיר חיפה נמצאות במגמת נסיקה.
בלי ששמנו לב היא עשתה מהפך מעיר פועלים לבירת ההייטק של ישראל, וקמו בה פארקים תעשייתיים, כמו למשל פארק מת”ם, אשר בהם פועלים ענקי טכנולוגיה בינלאומיים דוגמת חברת אמזון.
במקביל לאלפי משפחות צעירות שמגיעות לחיפה בעקבות הפרנסה, יש גם גל גדול של צעירים בוהמיינים שרואים בה חלופה תרבותית למרכז.
זה המקום לציין שבמקביל לביקוש הגובר לדירות מגורים, יש גם ביקוש שהולך וגדל למשרדים להשכרה בחיפה.

עסקים גדולים ועסקים קטנים

ההגירה החיובית לחיפה מעלה את הביקוש לשטחי משרד ומסחר.
הצורך הגובר בבעלי מקצועות חופשיים כמו רופאים, עורכי דין ורואי חשבון מייצר ביקוש למשרדים בשכונות המרכזיות של העיר והמעבר של חברות גדולות ובינוניות לעיר מעלה את הביקוש למתחמים ומגדלי משרדים נוספים.
בחיפה שם המשחק הוא גיאוגרפיה, העובדה שהעיר פרושה בין הים התיכון לרכס הכרמל מייצרת הבדלים גדולים מאוד באופי של השכונות השונות ובחירת הלוקיישן הנכון לעסק קטן בחיפה היא מלאכה לא פשוטה.
הדר, בת גלים, דניה, כבביר – כולן שכונות בחיפה ולכל אחת מהן אופי מובחן.
חיפה היא עיר שהמרכז העסקי שלה מבוזר בין כמה אזורים ושכונות.
Kik.co.il הוא לוח אינטרנטי חדש שמרכז מאות נכסים באזור חיפה והצפון ובכלל זה עשרות משרדים להשכרה בחיפה.
אם אתם מחפשים משרד להשכרה בחיפה Kik.co.il היא הכתובת שלכם.

הרשמו לסוכן החכם

וקבלו עדכונים על הנכסים הכי חמים באיזור שלכם

דילוג לתוכן